micon קרני צור
שלח הודעה שלח הודעה
תמונת המטפל
צפה בתמונות נוספות(1)
דירוג נוכחי:
4.7
דרג את המטפל:
קרני צור היא מבחירי האסטרולוגים בארץ ואסטרולוגית הבית של אתר פיטאקה.
מיעצת בכל תחומי החיים: מפה אישית / זוגית / עיסקית / הכוונה ליעוד ולמקצוע / הכוונה להורים ועוד.
מפתחת את שיטת אסטרולוגיה הוליסטית, יוצרת את קלפי האסטרולוגיה ומלמדת אסטרולוגיה ברחבי הארץ.

כנסו לאתר שלי
054-4777279, 04-6619146
כרמיאל מעלה צביה
לדף הפייסבוק שלי
האלים משתוללים

האלים משתוללים


מאת:
פורסם ב:
מצב הכוכבים בשמיים בהחלט לא פשוט, כפי שאפשר לראות מהשתקפות הדברים על פני האדמה.

יש את הרמה האישית של הדברים, בה ניתן לראות הרבה יותר רגיעה ושחרור בשבוע הקרוב בזכות העובדה שמרקיורי מסיים ביום שני את נסיגתו והן השמש והן מרקיורי מתרחקים עתה מן הנקודה המשמעותית "ראש דרקון" (המדברת על התיקון הקארמתי של הנשמה) לידה הם שהו בכל השבוע שחלף והפכו את הזמנים לאינטנסיביים ביותר, רבי משמעות ורבי שיעורים ללמידה. נראה שללא קשר למצב הבטחוני-מדיני שלנו, ברמה האישית תהיה יותר הקלה ושחרור והחיים יהיו מעט יותר פשוטים (הכל יחסי כמובן...)

אולם ברמה של אירועי העולם הכלליים – האינטנסיביות נמשכת ואף עולה.

נתחיל בעובדה שאנחנו לא מדברים רק על ישראל והמצב באזורינו. מצב הכוכבים הוא כזה שהוא משפיע באופן קיצוני כמעט על כל מקום בעולם – כפי שניתן לראות את זה. וזה לא משנה אם הדברים באים לידי התגשמות במזג אוויר מטורף (כמו בארה"ב), במלחמה (כמו שקורה כאן באזורינו) או בכלכלה מתפרקת (כפי שקורה בהרבה מדינות בעולם). שני הכוכבים המשמעותיים ביותר במשחק העולמי, פלוטו ואוראנוס, נמצאים בדיסהרמוניה זה עם זה, ודיסהרמוניה זו גורמת להרס, חורבן ומהפיכה כמעט בכל מקום בעולם. נראה שאין מקום שלא עשוי להיפגע מגלגל השינויים המהיר והאלים שמתרחש עתה.

אוראנוס הוא כוכב הזעזועים והפירוק ופלוטו הוא כוכב שגורם לדברים ללכת "עד הסוף", וגם הוא אחראי על לא מעט הרס, אובססיה ואף מוות. הזווית הדיסהרמונית שביניהם גורמת למצב מאוד מאוד לא יציב. יש שאיפה להתפרקות ולשינוי צורה בכל העולם, אולם האופן שבו הדברים נעשים הוא אופן קשה, אלים וקיצוני.

את המצב הלא פשוט שנוצר מזווית הכוכבים פלוטו ואוראנוס אנחנו לא מכירים רק מעכשיו. מצב זה מלווה אותנו כבר ממרץ 2011, עם תחילת המהפכות בעולם הערבי והפגנות המחאה החברתית אצלנו בארץ. פלוטו ואוראנוס הם כוכבים מרוחקים ותנועתם איטית ביותר. הם גורמים למצבים הנמשכים לפרקי זמן ארוכים במיוחד. ומה מהות המצבים האלה? כדי לא להיות אישיים אפשר להסתכל ולראות מה קורה בעולם הערבי החל מאותם הזמנים. ראינו משהו שנראה שהוא מתחיל טוב – מהפיכה חיובית בה העם אומר מספיק לשלטון מדכה ומנסה לעשות הפיכה, אח"כ הדברים תופסים תפנית לא כל כך טובה – כמו במקרה של מצרים בה במקום עליית הדמוקרטיה יש השתלטות של האחים המוסלמים, והנה – בעקבות כמה זמן אנחנו מבינים שאולי דווקא מה שנראה לנו כמהלך לא חיובי, מתגלה כמהלך חיובי ולפתע השלטון החדש שעולה לוקח תפקיד מפתח בניסיון להשליט שקט ושלום כאן אצלנו. מה זה בעצם אומר? בעיקר זה אומר שאוראנוס ופלוטו הם "השחקנים הגדולים" אשר מכריחים את השינוי, בין אם נרצה בין אם לאו. זה אומר שלשינויים ולמהפכות יש אופי לא צפוי. התכנונים לא עובדים, התמונה לא ברורה, הדברים משתנים מרגע לרגע, לא יציבים. מהפיכה על גבי מהפיכה – הפתעה על גבי הפתעה. השפעתם לא תסתיים עד לעוד כמה שנים לפחות...

וכדי להיטיב להבין את שני הכוחות האדירים הפועלים כאן - אוראנוס, על פי המיתולוגיה הרומית, היה הבורא הראשוני – יוצר מטורף אשר לאחר מעשה גם הרס חלק ניכר מן הבריאה שלו. פלוטו – הלוא הוא האדס – הוא אל השאול. נראה לי שלא צריך להוסיף מעבר לזה...מארס, אל המלחמה, עושה את מהלכו

חשוב לראות את המצב בארץ על פי ההקשר האסטרולוגי שלו. כך אולי גם נקבל פרספקטיבה גבוהה יותר על המתרחש. באופן מפתיע ביותר, או אולי כלל וכלל לא מפתיע, יש התאמה מוחלטת בין אירועי השמיים למה שאנו רואים על הקרקע.

יחד עם כניסתו של מרקיורי לנסיגה, התקרבות השמש לנקודת "ראש הדרקון" המשמעותית ויופיטר שנמצא בנסיגה אף הוא ומקצין כל דבר – ראינו את ההתלהטות וההסלמה בדרום. וכל זאת כאשר העניינים הולכים והופכים יותר ויותר אינטנסיביים כמו לקראת צוואר בקבוק עד לנקודה בה היה ליקוי החמה.

היציאה למבצע עמוד ענן וחיסולו של ג'עברי קרו בתזמון מדויק – מיד לאחר תום ליקוי החמה שהיה ביום שלישי בלילה (האירועים החלו ביום רביעי). האמת שמצד ישראל זה היה תזמון אסטרולוגי מצוין (למרות נסיגת מרקיורי) לפתוח במבצע לאחר הליקוי ולא לפניו היות ודברים שנעשים לפני ליקוי עלולים להשתבש או להתבטל. מעניין שהליקוי עצמו גם הוציא החוצה, כמו מתוך תת המודע אל המודע, את כל הנושא הביטחוני של הארץ – אשר היה קיים כבר שנים אבל הודחק, ועתה עבר לבמה המרכזית.את המאמר הזה אני כותבת ביום רביעי בבוקר (21.11), עוד טרם נודע בוודאות אם יש או אין הפסקת אש – ואם כן – עדיין לא ניתן לדעת מה תהיינה תוצאותיה. אבל חשוב לדעת כמה דברים:

במצב בו מרקיורי בנסיגה, ונסיגה זו תימשך עד יום שני ה 26.11, כל מה שקשור למשא ומתן הוא בעייתי וצפוי לשיבושים – בדיוק כמו הפסקת האש אשר צפו שתהיה ביום שלישי בלילה וברגע האחרון נדחתה. קשה מאוד להידבר בזמן נסיגתו של מרקיורי וגם יש בעיה עם כל חוזה שייחתם – כי לא בטוח שהוא יוכל להשאר תקף לאורך זמן. לפיכך הרעיון של הפסקת אש ואח"כ יצירת הסכמה בנחת, שתיחתם לאחר נסיגת מרקיורי – עדיפה על האפשרות לחתום הסכם חפוז ושגוי.
יופיטר נמצא בנסיגה ולכן אפשר בקלות להיכנס לאופוריה, לביטחון עצמי מופרז, לגאווה שגורמת לסינוור – ומצב זה נכון לשני הצדדים, גם לישראלים וגם לחמאס!! בנוסף תחת השפעתו המגדילה והמגזימה של יופיטר דברים הופכים במהירות לגדולים יותר ממה שהם במציאות, וגם הפרופורציה שלנו אינה במיטבה וגם אם משהו לא באמת גדול הוא נראה לנו ענקי – ובעוד כמה חודשים כאשר יופיטר יסיים את נסיגתו יסתברו המימדים האמיתיים של הדברים.
אנחנו הולכים לקראת כמה שבועות ממש ממש לא פשוטים, ואפילו הרבה יותר גרועים ממה שראינו עד כה!!
ועל זה (השבועות הקשים שעוד בדרך) כמובן שצריך לפרט –

בימים אלה ממש מארס, שהוא אל המלחמה במיתולוגיה הרומית, נצמד לכוכב פלוטו – אל השאול כזכור, ויוצר זווית דיסהרמונית עם אוראנוס – המפרק וההורס הגדול. זהו מצב מאוד מאוד מאוד לא טוב. מצב זה קורה מדי שנתיים וחצי ולצערנו תזמונו קורה בדיוק עכשיו. הנחמה היחידה שיש לנו היא שמדובר במצב כוכבים שמשפיע ברמה עולמית ואין שום דרך לדעת אם המצב הקשה והאלים שצופה הרכב כוכבים זה מדבר על המצב בארץ שלנו או יתגלם בכל דרך אחרת ברחבי העולם. ונקווה כמובן שלא אצלנו תתגלם הרעה הזו!וספציפית – כיצד מצב הכוכבים משפיע על המפה האסטרולוגית של מדינת ישראל

דווקא מצב הכוכבים הסבוך שנראה בשמיים ומשפיע על כל העולם – כאשר הוא "מתיישב" מעל למפת ישראל הוא יוצר כמה צירופים אסטרולוגיים חיוביים ביותר. אני לא אתפלא אם המדינאים שלנו נעזרים באסטרולוגיה כדי לקבוע את התזמונים (ואולי תחילת המבצע מיד עם תום ליקוי החמה מעיד על זה?)

בהסתכלות על מפת ישראל בזמנים האלה רואים כמה דברים נפלאים –

אמנם מרקיורי בנסיגה וגם יופיטר, אבל אותו היופיטר – שהוא למעשה גם כוכב המזל וההצלחה – נמצא בכל השנה הזו מעל למרקיורי במפתה של מדינת ישראל. כל מה שקשור הפעם לתקשורת והסברה יוצא בצורה מוצלחת באופן יוצא מן הכלל, ובעיקר בחו"ל (יופיטר קשור בין היתר ליציאה החוצה אל העולם). ונראה לי שלא צריך להרחיב – העובדות בשטח, בפייסבוק ובמסכי הרשתות הזרות מדברות בעד עצמן.


מארס של השמיים יוצר זווית הרמונית עם מארס של מדינת ישראל – כל התרחשות שקשורה לצבא וגם אם חס וחלילה המצב יתרחב לכדי מלחמה של ממש – הכוכבים כאן עומדים לטובתנו.


כל תחילת המבצע החל כאשר השמש, מרקיורי וראש דרקון נמצאים על כוכב כירון של מפת הלידה של ישראל בבית 2. מצב כוכבי מיוחד זה מדבר על כך שכל הסיטואציה הזו קשורה לריפוי הפצעים של מדינת ישראל – ובעיקר אלו שקשורים בתחושת היציבות והביטחון שלה. מדובר בזמן של שיעורים קארמתיים והרבה מאוד מודעות לעובדה שלישראל יש תהליך משמעותי של ריפוי שעליה לעבור ובו עליה לחזק את תחושת הביטחון והיציבות שלה על מנת שתוכל לעבור מסע של התבגרות והחלמה. למעשה הפצע הגדול שקשור בתחושה של חוסר יציבות מלווה את מדינת ישראל מרגע הקמתה, כפי שאנחנו כמובן יודעים וכפי שגם הודגש בהצהרת העצמאות של מדינת ישראל שמטרתה לתת בית לעם היהודי. בית וביטחון הם מילות המפתח של בית 2 במפה האסטרולוגית, שם ממוקם ה"פצע והמרפא" של מדינת ישראל. (וכמובן שמילים אלו קשורות במצען של לא מעט מפלגות, אני ממש לא רומזת על השתייכות פוליטית אבל כן מסבה את תשומת הלב שהשימוש במילים כמו "בית" ו"ביטחון" במצע הן מילים רבות משמעות המהדהדות היטב עם הפסיכולוגיה והבטן הרכה הישראלית).


ומה עלינו לעשות בזמנים אלו?

כמו תמיד אני מזכירה כאן שהדרך בה אנו, האנשים הקטנים והפרטיים, מתמודדים עם מצב הכוכבים בשמיים, עשויה לסייע רבות לרגיעה באירועים העולמיים הגדולים יותר. מה שנצליח לעשות ברמת המיקרו-קוסמוס בחיינו שלנו יכול להדהד ולהשפיע על המקרו.

אחד האירועים רבי המשמעות שאנו הולכים לקראתם מבחינה אסטרולוגית היא ההיצמדות של מארס, כוכב המלחמה, אל פלוטו – שקשור לשאול, לאובססיה ולקיצוניות.

בימים אלה יותר מתמיד עלינו ללמוד להשתלט על התסיסה הפנימית שלנו – לא להתלהם, לא להתפרץ, לא להיות קיצוניים, לשים לב למיני כעסים שעולים וכוחות אלימים – ולא לתת להם את המקום. פלוטו הוא השפעה שיוצרת אובססיביות, ולכן כניסה לכל מצב אינטנסיבי עכשיו – כולל אינטנסיביות בעבודה – יוצרת בתוך ההילה של הארץ שלנו יותר אינטנסיביות. בקצרה – כמו שנאמר ב"מדריך לטרמפיסט בגלקסיה" – הישארו ר ג ו ע י ם ("אל תיכנסו לפאניקה" – ציטוט יותר מדויק מן הספר האדיר). רגועים לנוכח המצב הביטחוני, רגועים לנוכח חיינו שבימים אלו הם בודאי ממש ממש לא פשוטים. האינטנסיביות והלחץ יכולים עכשיו יותר מתמיד פשוט להוריד אותנו לשאול - זוהי מלכודותו של פלוטו, שלא נרצה להיכנס אליה. נסו מה שיותר להתרחק מכך דבר שגורם לכם ללחץ ולאינטנסיביות, רווחו את יומכם ונסו להירגע. ומי ייתן ומצב הרגיעה שלנו יהדהד ויביא רגיעה בכל הסביבה.
תגובות הגולשים (0)
עוד בכתבות...