micon קרני צור
שלח הודעה שלח הודעה
תמונת המטפל
צפה בתמונות נוספות(1)
דירוג נוכחי:
4.7
דרג את המטפל:
קרני צור היא מבחירי האסטרולוגים בארץ ואסטרולוגית הבית של אתר פיטאקה.
מיעצת בכל תחומי החיים: מפה אישית / זוגית / עיסקית / הכוונה ליעוד ולמקצוע / הכוונה להורים ועוד.
מפתחת את שיטת אסטרולוגיה הוליסטית, יוצרת את קלפי האסטרולוגיה ומלמדת אסטרולוגיה ברחבי הארץ.

כנסו לאתר שלי
054-4777279, 04-6619146
כרמיאל מעלה צביה
לדף הפייסבוק שלי
השפעתו המיטיבה של כוכב יופיטר על כל מזל – מפברואר ועד יוני 2013

השפעתו המיטיבה של כוכב יופיטר על כל מזל – מפברואר ועד יוני 2013


מאת:
פורסם ב:
כוכב יופיטר נחשב על פי האסטרולוגיה לכוכב המזל וההצלחה. יופיטר נע באיטיות בשמיים, ובכל פעם "מאיר" זירה אחרת בחיינו. לאחר כמה חודשים של נסיגה חוזר יופיטר בתחילת פברואר למסלול תקין ותחיל להשפיע באופן חיובי. הזירה בה נמצא יופיטר במפה שלכם תהיה זירה מוצלחת במיוחד, מלאה בצירופי מקרים ממוזלים, התרחבות והתחלות חדשות –
כיצד משפיע יופיטר על המזל שלכם?
מזל דגים החדש – לנולדים בין 14.3 – 12.4
בזכות יופיטר, כוכב המזל וההצלחה בבית התקשורת, תחום התקשורת הוא תחום חזק ביותר בתקופה זו עבורכם, עם הצלחה רבה בכל מה שקשור לתקשורת בין-אישית, הרחבה של יכולות החשיבה שלכם וגם הצלחה רבה בכל מה שקשור לשיווק ולפרסום (באחרון בעיקר מדובר על בעלי עסקים). נושא התקשורת רק ילך וישתפר ודרכו תוכלו לחוות הרבה התפתחות והצלחות עד לחודש יוני.
מזל טלה החדש – לנולדים בין 13.4 – 13.5
בזכות יופיטר בבית הכספים והרכוש שלכם בתקופה זו מתחיל לנוע משהו חיובי ביותר בזירה הכלכלית – עם הצלחה וצירופי מקרים ממוזלים המאפשרים זרימת מזומנים טובה. גם כל מה שקשור לנכסים הולך מעתה מעולה – ועד לחודש יוני, כולל האפשרות לעבור, לקנות או למכור בית, הכל על הצד הטוב ביותר.
המפתח (מזל שור החדש) – לנולדים בין ה 14.5 – 14.6
יופיטר שנמצא במזל שלכם הוא ברכה אמיתית – אין כמו יופיטר, כוכב המזל וההצלחה, במזל שלך! עד יוני מובטח לכם זמן מוצלח ביותר, עם הרבה התחלות חדשות, עם הצלחה והתרחבות בתחומים שונים, ובעיקר התפתחות והתרחבות של האישיות שלכם והמהות שלכם. צירופי מקרים ממוזלים ממש ידפקו על דלתותיכם עכשיו! באמת זמן נהדר המתרחש אחת ל 12-13 שנה – אז רצוי להעריך אותו!
הזוג - לנולדים בין 15.6 - 15.7
מיקומו של יופיטר מאפשר לכם עכשיו ועד יוני גל של עבודת מודעות שיכולה להביא להרבה התפתחויות בחייכם – דברים שהיו כלואים ברובד הלא מודע יכולים עתה לצאת החוצה ובכך להתחיל תהליך נפלא של שחרור וריפוי. לעוסקים בתחומי האומנות ו/או הרוחניות – מדובר בכמה חודשים נפלאים של השראה, ואולי אפילו פרסום.
החרפושית (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
מיקומו הנוכחי של יופיטר מאפשר לכם פרק זמן נכבד של כמה חודשים, עד יוני, להתקדמות משמעותית בכל הנוגע ליעוד שלכם. זה זמן של התרחבות רצינית – גם ביכולות וגם באפשרות שלכם לגעת בכמות גדולה יותר של אנשים, אולי אפילו אפשרות לצאת עם היעוד שלכם החוצה לחו"ל – ובכל מקרה מדובר בגל של הצלחה נדירה שקורה אחת ל 12-13 שנים.
מזל אריה החדש – לנולדים בין 16.8 – 15.9
מיקומו הנוכחי של יופיטר משפיע לטובה על זירת העבודה והקריירה – הרבה הזדמנויות חדשות נפתחות שם, הרבה מאוד הצלחה והתרחבות. אפשרות לעבודה חדשה למעוניינים בכך, אפשרויות למגעים עם חו"ל, פרסום או יציאה החוצה אל העולם. זהו גל חיובי ביותר אשר ימשך עד יוני – כך ששווה לשים לגל זה ולעלות עליו...
הנערה – לנולדים בין 16.9 – 16.10
מיקומו הנוכחי של יופיטר משפיע עליכם באופן חיובי במיוחד. התקופה של החודשים הקרובים ועד לחודש יוני מאופיינת בהרבה מאוד הצלחה לכל מי מכם שלומד. זו תהיה גם תקופה של הרבה מאוד טיולים, נסיעות ויציאה החוצה, ובכלל תקופה אופטימית וחיובית בה הכוכבים מחייכים אליכם ואתם חשים שאתם מתרחבים וגדלים. יופיטר נמצא במקום טיבעי ממנו הוא יכול להרחיב את אלמנט ההצלחה בחייכם.
מזל מאזניים החדש – לנולדים בין 17.10 – 14.11
מיקומו הנוכחי של יופיטר מדבר על זמן של מסע רוחני. העולמות הפנימיים כאילו מתרחבים, יש יותר אפשרויות לאירועים רוחניים ולהתפתחות רוחנית והצלחה רבה לכל מי שתחום זה חביב עליו. בתקופה זו יש גם אפשרות נהדרת להרחיב את הרגשות העמוקים, לצלול לעומקם של רגשות ולהעמיק את הקשרים האינטימיים הקיימים בהצלחה רבה.
הנשר-עקרב – לנולדים בין 15.11 – 14.12
יופיטר נמא בתקופה זו במיקום מצויין במפה שלכם – מיקום המאפשר לכם מפגש גדול ומוצלח עם העולם. נראה שהרבה דברים שהתבשלו אצלכם בשנים האחרונות מגיעים לשלב בו הם יכולים סוף סוף לצאת החוצה אל העולם. עד חודש יוני מדובר בתקופה של התרחבות והצלחה כמעט בכל תחומי החיים, עם אפשרות טובה להתחלות חדשות ולהתרחבות בצמיחה.
הנושא הזוגי, עד חודש יוני, גם הוא מוצלח במיוחד בזכותו של יופיטר – באופן שקורה רק אחת ל 12-13 שנים. זו בהחלט התקופה לתחילתה של אהבה חדשה למעוניינים בכך!
מזל קשת החדש – לנולדים בין 15.12 – 13.1
יופיטר, כוכב ההצלחה, נמצא בבית הלוגיסטיקות, האירגונים והבריאות. למען האמת זהו מקום קצת מאכזב ליופיטר להימצא בו ובאופן רגיל הוא בעיקר מדבר על הרבה יותר לוגיסטיקות, בירוקרטיות והרחבה של העיסוק בבריאות. אולם למי מביניכם שנמצאים בהליך משפטי כלשהו או שעוסקים במינהלה ובארגון – יופיטר יבטיח הצלחה והתרחבות עד לחודש יוני. בכל מקרה – עם מיקומו הזה של יופיטר חשוב לתת את תשומת הלב המלאה לבריאות ולא להזניח שום סימפטום שעולה. יופיטר מציף החוצה את הבעיות הבריאותיות על מנת שתרגישו בהן ותטפלו בהן.
מזל גדי החדש – לנולדים בין 14.1 – 12.2
יופיטר במיקומו הנוכחי מאפשר לכם להתחבר יותר להנאות ושמחת החיים. הוא מרחיב את הביטחון העצמי שלכם ומזכיר לכם שוב לתת את הפוקוס לכם עצמכם. בתקופה זו אתם נותנים לעצמכם יותר להשתחרר ולא שוכחים לקחת את הזמן עבור עצמכם – עבור מה שאתם אוהבים ועבור הכישורים הטיבעיים שלכם - ולא רק לשרת את הסביבה או למלא תפקידים...
מזל דלי החדש – לנולדים בין 13.2 – 13.34
יופיטר במיקומו הנוכחי נותן לכם את בירכתו בכל מה שקור לזירה המשפחתית – הצלחה בכל מה שקשור לבני הבית עד חודש יוני, ותתכן אפילו התרחבות המשפחה, עם לידה של ילדים חדשים, חתונות ודברים משמחים נוספים
תגובות הגולשים (0)
עוד בכתבות...