micon יפים וייץ
שלח הודעה שלח הודעה
תמונת המטפל
צפה בתמונות נוספות(1)
דירוג נוכחי:
4.8
דרג את המטפל:
מומחה לשיקום תנועתי אורטופדי והפגת כאבים.
טיפול בכאבים והגבלות תנועה, דרך שיטות טיפול טבעיות המבוססות על הרפואה המערבית, מומחיות בגישות טיפול רפואי אינטגרטיבי כמו: שיקום תנועתי אורטופדי, טריגר פויינט - Trigger point therapy, קינזיו טייפ - Kinesio taping therapy, דיקור מערבי /יבש - IMS Dry needling, רכבות אנטומיה - Anatomy trains ועיסוי רפואי ומשולב.
שיקום תנועתי אורטופדי בכיר, התמחות בטיפול בספורטאים, קינזיו טייפינג עם התמחות בפציעות אורטופדיות ופציעות ספורט, מוסמך לטיפול בנשים בהריון.
חבר בחברה הישראלית לרפואת שריר שלד, חבר באיגוד מקצועות העיסוי בישראל והלשכה למקצועות בריאות משלימים RCP-M12959.
מטפל באזור השרון והמרכז
www.yafimetapel.co.il 052-3695312 info@yafimetapel.co.il
https://www.facebook.com/yafimetapel

כנסו לאתר שלי
052-3695312
כפר סבא
לדף הפייסבוק שלי
ההתמחויות שלי
עיסויעוד...
חשיבה חיובית
איזון גוף ונפש

כאבי ראש – לא מה שחשבת

כאבי ראש – לא מה שחשבת


מאת:
פורסם ב:
"יש לי כאב ראש נורא!", רבים מאיתנו מכירים את המשפט הזה או משפטים בסגנון הזה ומהנהנים כעת בראשם בהסכמה מצערת וכואבת...
אם אתם סובלים מכאבי ראש תכופים ואבחנתם באבחנה כוללנית כסובלים מכאבי ראש הנגרמים מלחץ, עייפות, מגרנות ואולי אפילו מתסמונת TMJ (תסמונת מפרק הלסת), מבלי שהסיבה האמיתית לכאבים אובחנה, יתכן מאוד שגם אתם סובלים בעצם מנמ"כ (נקודות מעוררות כאב- Myofascial Trigger Points ) פעילים בשריר או מספר שרירים. נמ"כ אלו גורמים לכאב מוקרן לאזורים בגוף ואף למגבלות תנועה של השרירים בהם הם פעילים. ויכולים לגרום לאבחנה שגויה על ידי מטפלים שאינם מודעים לקיומם של נמ"כ או להשפעות של נמ"כ על גוף המטופל.
נמ"כ הינם אזורים ברקמת השרירים וברקמת החיבור (פאשיה Fascia או רקמה חיתולית בעברית) בהם זרימת הדם אינה תקינה, פינוי הפסולת אינו תקין ואספקת חמצן וחומרים מזינים אינם תקינים. לעיתים ניתן לחוש בנמ"כ ע"י משוש ויש מטפלים שיגדירו אותן כקשרים ברקמת השריר.
נמ"כ רגישות מאוד למגע והמטופל יגיב בתחושת כאב בזמן מגע בנמ"כ , כמו שכבר צוין קודם נמ"כ גורמים לכאב מקומי ואו לכאב מוקרן לאזורים מרוחקים ממקום הנמ"כ בגוף , דבר שעלול לגרום למטפל לטעות ולטפל באזור כואב עקב ההקרנה לא במקור הבעיה הממוקם באזור שונה בגוף.
מה שמעודד בנושא זה הוא שנמ"כ ניתנים לטיפול על ידי טיפול עצמי או באמצעות מטפל מוסמך ולהגיע לתוצאות טובות של הקלה בכאב ובתסמינים ואף לריפוי מלא.
חשוב לציין כי נמ"כ יכולים להיות גורם משמעותי ביותר בסוגים רבים של כאבי ראש כרוניים ואקוטיים, כמו גם בעיות במפרק הלסת , כאבי סינוסים, כאבי שיניים, כאבי אוזניים, טנטון וסחרחורות. משמעות הדבר היא שניתן להגיע באמצעות טיפול מתאים באותן נמ"כ להקלה ופתרון של תסמינים רבים אשר אובחנו בצורה לא מדויקת בכל המקרים, ע"י מטפל אשר אינו מנוסה בטיפול בנמ"כ.
נקודה למחשבה, כאבי הראש שלכם, המיגרנות ובעיות מפרק הלסת ועוד כאבים שונים, אשר צוינו קודם כנראה וניתנים לטיפול ! לכן ככל שתקדימו לקבל אבחנה וטיפול בידי מטפל מיומן ואף תטפלו בעצמכם בטכניקות הנכונות אותן יוכל המטפל ללמד אתכם, כך תקצרו את תהליך הריפוי וההחלמה. זה חשוב במיוחד כי ככל שדוחים את הטיפול יותר , כך תהפוך הבעיה לכרונית יותר מורכבת וארוכה יותר לריפוי והחלמה.
שנהיה בריאים.

http://www.yafimetapel.co.il
ליצירת קשר לייעוץ ותאום טיפול : יפים - 052-3695312 info@yafimetapel.co.il
תגובות הגולשים (4)
.1
http://www.yafimetapel.co.il/innerpage.php?p=26
יפים וייץ 12.3.12
.2
האם תלוי באיזה איזור בראש ישנם הכאבים?
אורח 3.4.12
.3
לנקודות טריגר יש הקרנת כאב אופיינית, כלומר כל שריר שיש בו נקודות טריגר פעילות ישנה הקרנת כאב אופיינית כך שניתן על פי אזור הכאב לדעת באיזה שרירים לטפל כדי לעזור ...
יפים וייץ 3.4.12
.4
למידע נוסף לגבי טיפול באמצעות שיטת טריגר פוינט תראפי Trigger Point Therapy תוכל לקרוא בקישור המצורף : http://www.yafimetapel.co.il/innerpage.php?p=20
יפים וייץ 3.4.12
עוד בכתבות...