micon יאיר מנדני
שלח הודעה שלח הודעה
תמונת המטפל
צפה בתמונות נוספות(5)
דירוג נוכחי:
4.5
דרג את המטפל:
יאיר מנדני נטורופת N.D ומטפל ברפלקסולוגיה.


בוגר מכללת גבעת וושינגטון ובוגר ביה"ס למאמנים ע"ש ווינגייט.

מאמן אישי בעל ניסיון של 6 שנים בתחום פיתוח הגוף וההרזיה.

מרצה בנושאי תזונה, סדנאות וקורסים לאכילה נכונה.

מטפל ומתמחה בבעיות:
מערכת העיכול, אלרגיות, בעיות פיריון, תופעות גיל המעבר, שלד ומפרקים , כולסטרול, נשירת שיער, הפרעות קשב וריכוז, ניקוי גוף מרעלים ועוד.

מעניק כלים לריפוי עצמי דרך תזונה מותאמת אישית ע"פ סוג דם, אירידולוגיה, צמחי-מרפא, תוספי-תזונה, טיפולי רפלקסולוגיה, פרחי-באך ודמיון מודרך.

לקבלת טיפול או יעוץ מוזמנים לפנות אליי.

כנסו לאתר שלי
0524505084
מעלה אדומים
לדף הפייסבוק שלי
ההתמחויות שלי
אירידיולוגיה
ארומותרפיה
פרחי באך
רפלקסולוגיה
תמציות צמחים
דמיון מודרך
הרזיה
צמחי מרפא
הפרעת קשב וריכוז
נטורופתיה
נרות הופי

מהי אירדיולוגיה

מהי אירדיולוגיה


מאת:
פורסם ב:
העיינים שלנו הן החלון לנשמה שלנו, והן באמת ראי הגוף בהרבה יותר מהמובן פואטי המקובל. העיינים מספרות על מחלות גלויות וסמויות המקננות בנו, על טראומות נשנות,נטיות תורשתיות,בעיות תזונתיות,חוסרים ומועקות נפשיות. למעשה העיינים יכולות לשמש כמפת הדרכים האורגנית של תולדות חיינו. בכול עין ישנה קשתית ועל פי האירידיולוגיה קשתית זו מכילה מיידע רב על מצבו הבריותי,הפיזי והנפשי של האדם.

אירידיולוגיה פירושה = תורת הקשתית של העין. בייונית איריס= קשתית לוגיה= תורה. מדובר בתורת איבחון ברפואה המשלימה הבוחנת את בריאותו של האדם דרך קשתית העין.

המחקר החל בשנת 1861 כאשר גילה הרופא ההונגרי ד"ר וון פזקלי נקודה שחורה בקשתית העין של ינשוף שאחת מכנפותיו נשברה.בתהליך הריפוי הבחין כ הנקודה השחורה כוסתה בסימן לבן.אבחנתו קיבלה אישוש כאשר גילה את היווצרותן של רקמות חיבור דלקתיות באיזורי השבר. כרופא החל ד"ר פזקלי לצפות בעיניהם של החולים בבית החולים לפני ואחרי הניתוחים. הוא גילה שבכול ניתוח כירוגי הופיעו כתמים שחורים בקשתית באיזור הרקמה הנגועה כשכול סימן חדש בקשתית מייצג איברים ורקמות פגעים בגוף. בהתאם החל הרופא לייצור תרשים של הקשתית שבו קיבלו כל איבר ומערכת מיקום משלהם בתוכה.

בהמשך פותחו תרשימים נוספים של הקשתית והנושא זכה לחקר והאירידיולוגיה הפכה לכלי איבחון מקובל. חוקרים רבים טוענים כי יעילותה של האירידיולוגיה מתבטאת בגילו מוקדם של חולשות,רעלים ודלקות והיא יכלה לחשוף שינויים ברקמות הגוף הרבה לפני שאלו יגיעו לשלב ה "מחלה".

האירידיולוגיה היא אחת השיטות הבודדות שמאפשרת לדעת מה יש בגוף פנימה מבלי לפגוע בו. באמצעות התבוננות אל תוך העין של המטופל ניתן לראות סימנים מסוימים שמכוונים אל הדיאגנוזה. קשתית העין היא למעשה "המפה" אשר המרקם שלה והסימנים בתוכה מייצגים איברים ומערכות שונות בגוף וכמובן מצבי בריאות שונים. כלומר- הצבעים והסימנים בקשתית יכולים לרמז כי משהו איננו תקין בגוף עוד לפני שמופיעים סימנים המעידים על המצאות המחלה.

הפרמטרים הנבדקים בדרך כלל באבחון קשתית העין הם: צורת האישון,סימנים שונים,צפיפות סיבי הקשתית,, צבע,מרקם ,גוון העין ועוד.. השינויים המתרחשים במשך השנים בקשתית העין מספרים "סיפור" המשקף את מצב בריאותו של האדם.

דרך העין אפשר לראות את מצב השלד, מצב הלב ( כולסטרול ושומנים בדם) הכליות, הכבד, בעות עור שונות..

למשל: עיינים בעלות גוון כתום מצביעות על נטייה לסוכרת. כלומר הנטייה הפנימית של אותו אדם היא לפתח סוכרת במידה ולא ינקוט באורח חיים נכון. וכול זה בדרך כלל הרבה לפני שתהיה הידרדרות שניתן לבדוק אותה על ידי בדיקת מעבדה. סימנים כגון אלו מעידים על נטייה או על התכונות שלא בהכרח תתממש. גילוי זה באמצעות אבחון אירידיולוגי יאפשר מתן טיפול מונע דבר שיגרום אצל חלק מהאנשים למנוע את הופעת המחלה בפועל.

האירדיולוגיה יכולה לראות את המצב ולהשתמש ברפואה המונעת על מנת שהאדם לא יגיע כלל למצב אותו רואים בעין. לכן האירידיולוגיה תפקידה החשוב ביותר הוא ברופאה מונעת!!

איך מתבצע האיבחון?

האבחון מתבצע בעזרת זכוכית מגדלת ופנס- שני אמצעים פשוטים ולא פולשניים המספקים מידע רב לגבי המצב הבריאותי בעבר ובהווה ונותנים מידע לגבי נטיות גנטיות. האבחון כולל גם תשאול מקיף ומערכתי ולאחריו נותן המטפל למטופל ייעוץ אישי שמבסס על מצבו האישי של המטופל.

הייעוץ עשוי לכלול הפניות לטיפולים נוספים, התאמת פורמולות צמחי מרפא, או תוספי תזונה,בניית תפריט תזונה מותאם אישית ועוד.

הקשר בין האברים והסימן בעין נעשה ע"י מערכת העצבים הסימפטטית באמצעות רפלקסים שעוברים דרך המוח,עמוד השדרה ומכאן מועבר המידע לעין.

ייתרונות האירדיולוגיה:


• מאפשרת לזהות בעיות שכבר קיימות בגוף ובהתאם לכך לטפל לחזק.
• מאפשרת לזהות מצבים פתולוגיים ללא בדקות פולשניות
• מאפשר לגלות את הנטיות הפנימיות החלשות המולדות או הנרכשות במהלך חיינו ולהתאים טיפול מונע ואורח חיים נכון ומאוזן.
• מספקת תמונת מצב כללית על מה קורה בגוף האדם.


אז למה אתם מחכים- בואו לגלות מה רואים לכם בעיניים ...
תגובות הגולשים (0)
עוד בכתבות...