micon קרני צור
שלח הודעה שלח הודעה
תמונת המטפל
צפה בתמונות נוספות(1)
דירוג נוכחי:
4.7
דרג את המטפל:
קרני צור היא מבחירי האסטרולוגים בארץ ואסטרולוגית הבית של אתר פיטאקה.
מיעצת בכל תחומי החיים: מפה אישית / זוגית / עיסקית / הכוונה ליעוד ולמקצוע / הכוונה להורים ועוד.
מפתחת את שיטת אסטרולוגיה הוליסטית, יוצרת את קלפי האסטרולוגיה ומלמדת אסטרולוגיה ברחבי הארץ.

כנסו לאתר שלי
054-4777279, 04-6619146
כרמיאל מעלה צביה
לדף הפייסבוק שלי
על מזל בתולה, סמל מגן הדוד והאזוטריקה והמיסטיקה שבחיי השיגרה / קרני צור

על מזל בתולה, סמל מגן הדוד והאזוטריקה והמיסטיקה שבחיי השיגרה / קרני צור


מאת:
פורסם ב:
מזל החודש - מזל בתולה.
בית 6 במפה האסטרולוגית, הוא הבית של מזל בתולה, מדבר איתנו על חיי השיגרה שלנו ועל ההתנהלות שלנו בתחזוקה השוטפת של חיינו, ביתינו וגופינו. נשמע אפור ומשעמם? לא ממש...
הסמל האזוטרי שמתאים לבית 6 ולמספר 6 הוא מגן הדוד, בעלת 6 הקצוות. Y. מגן הדוד מורכב משני משולשים זה על גבי זה. האחד כאשר קרקעיתו מוצקה וראשו בשמיים, והשני עומד כאשר בסיסו בשמיים והוא נוגע קלות, רק בנקודה אחת באדמה. הסמל הזה הוא רב משמעות ומורכבות ואפשר להרחיב עליו עוד ועוד... הוא מייצג את סולם יעקב, שבו יכול לעלות האדם מן הקרקע אל השמיים, והמלאכים יכולים ממנו לרדת אל האדמה. הוא מסמל את מסע ההתפתחות הכפול שעל האדם לעבור בחיים האלה: התפתחות אחת היא לעלות מן החיים הגשמיים ומן השיגרה אל חיי הרוח, והתפתחות שניה היא לרדת מן החיבור הרוחני הגבוה אל תוצאות מעשיות בחיי היומיום.

קלף מספר 6 בחפיסת הקלפים המיוחדת של האימן נקרא "קלף החיים" והסמל שלו הוא מגן הדוד. למעשה הדרך הרוחנית שעשינו נמדדת בתוצאות האמת שלנו, בחיים האמיתיים.

הדרך בה אנו מנהלים את שיגרת חיינו, את התחזוקה של הבית שלנו ואת הקשר שלנו עם הגוף שלנו אינה רק עולמינו הגשמי והצד של "מאחורי הקלעים". אם נסתכל על חלוקת הזמן שלנו נגלה שיש מעט מאוד רגעי קסם של הו-הא! בחיינו, ואילו מרבית חיינו מורכבים מאותם רגעים קטנים של שטיפת כלים, צחצוח שיניים, תחזוקת הגוף שלנו על ידי בישול ואכילה, טיפול בבית, סידורים שקשורים לעבודה. יש משהו נכון בכך שהתשתית שלנו צריכה להיות מאוד יציבה ורחבה בכדי לאפשר לנו להמריא גבוה. בדיוק כמו המשולש העומד על בסיסו – מדובר בבסיס רחב שמחובר לאדמה (אדמה הוא האלמנט של מזל בתולה...), בסיס רחב של סידורים, טיפולים ואירגונים, וכל זה על מנת להגיע מדי פעם לאותם רגעים שראשם בשמיים, כמו הקצה העליון של המשולש... אבל רגעים מעטים כאלה גם מספיקים כי מעט מאוד מן "החומר הגבוה" יכול להטעין אותנו לזמן רב...

מבחינת גילאי האדם השלב של מזל בתולה הוא השלב שבו בן האדם מתחיל לקבל אחריות אמיתית על חייו. כולנו חווינו את זה. זה הזמן שבו הבנו שאנחנו צריכים לכבס בעצמינו את הבגדים, ללכת בעצמינו לסופר. יש עם זה בגרות, רצינות ואחריות, אבל עם זאת הרבה מאוד כבוד והערכה עצמית שמגיעים מן הידיעה שאנו עומדים בזכות עצמינו. ושלב זה למעשה משלים את ההתבגרות האמתית של האדם.

בחודש מזל בתולה (21 אוגוסט עד 21 בספטמבר בקירוב) כולנו הופכים להיות מעט יותר מסודרים ומוקפדים. חודש זה פותח בפנינו חלון הזדמנויות שקשור בתיקנוים שלעינו לעשות בכל הנוגע לתחזוקה השוטפת של חיינו. האם ישנם עדיין תחומים בחיינו שאיננו יודעים לנהל לבד? האם ישנם מקומות בחיינו שאין בהם סדר? האם אנחנו מסוגלים באמת לתחזק את חיינו? האם אנחנו אוהבים וקשובים לגוף שלנו? לבית שלנו? האם אנחנו יוצרים לעצמינו קרקע יציבה המאפשרת לנו להמריא משם לשחקים?

אם ישנם דברים שעדיין דורשים עבודה, יתכן והם יצוצו ויעלו בחודש מזל בתולה, עם אפשרות לעשות שם עבודה של תיקון, שינוי ולמידה.

ואם אתם מאותם אלו שדווקא דבקים מדי בעולם החומר, ובסדר ובמשמעת – האם אתם מודעים לכך שכל אלה הם למעשה רק תשתית שממנה אמורים להמשיך הלאה אל המימדים הגבוהים יותר?המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף בכל תחומי החיים, תהליכי טיפול באסטרולוגיה הוליסטית, לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות עד להכשרה כאסטרולוגים ומגוון סדנאות תוכן לאירגונים, ישובים/קיבוצים ולחוגי בית. 04-6619158 astro.machon@gmail.com אתר: www.z-astrology.co.il פייסבוק: www.facebook.com/holisticastrology
תגובות הגולשים (0)
עוד בכתבות...