micon בטי עזרא
שלח הודעה שלח הודעה
תמונת המטפל
צפה בתמונות נוספות(1)
דירוג נוכחי:
0.5
דרג את המטפל:
בטי עזרא מורה , מדריכה רוחנית, מטפלת רב תחומית,מאמנת ומגשרת משפחתית.

עוסקת זה שנים בהילינג, תקשור, מודעות עצמית, תורת הקלפים, נומרולוגיה קבלית,גלגול נשמות ותורת העידן החדש.

הידע והסיוע מועברים במסגרת טיפולים אישיים ובמרכז לימודי ניו אייג'.

מרכז לימודי ניו אייג' קורסים וסדנאות:

מודעות עצמית ורוחנית. הילינג למתחילים ולמתקדמים.התמחות בטיפולי גוף רגשי.גלגול נשמות,נומרולוגיה קבלית.life coaching .קלפים.תקשור. ויקה ועוד...

טיפולים אישיים בתחומים:

העצמה והגשמה עצמית. בעיות רגשיות. מחלות פיזיולוגיות. זוגיות. כלכלה.התפתחות ועוד...

בברכת אור ואהבה

כנסו לאתר שלי
048445744
קריית אתא בורכוב 7
לדף הפייסבוק שלי
ההתמחויות שלי
אנרגיות
גישור
ניו אייג
חשיבה חיובית
קבלה
אינטלגנציה רגשית
גוף נשמה
דמיון מודרך
הילינג
התפתחות רוחנית
מאגיה
קריסטלים
שחזור גלגולים
תמציות קריסטלים
תקשור
איזון גוף ונפש
אימון המוח
הסרת עין הרע
פתיחה בקלפים
העצמת נשיות
כישוף
מדיטציה
נומרולוגיה
קלפים

ראיית הנסתר

ראיית הנסתר


מאת:
פורסם ב:
ראיית הנסתר היא היכולת לראות אירועים בהתרחשותם, תחושות מוקדמות, וצפייה של אירועים עתידיים או אירועים מן העבר.
בכל אחד מהמקרים הרואה מתנסה בכך שהוא רואה את המתרחש בפרטי פרטים בעני רוחו. במקרים כאלה יודעים דברים שרק האדם הנוכח במקרה יודע. לפעמים קיימת רק תחושה או ידיעה מעבר לכל ספק שאירוע מסוים מתרחש. לפעמים קולט האדם מידע מרוח מדריכה או רואה רוחות.
ראיית הנסתר קשורה לטלפתיה, אפשר לראות את המראה דרך עיני האדם או דרך עיני אחרים. הדבר מקשה להפריד בין הדברים ולדעת מהו מקור הידיעה.
ראיית הנסתר נבדקה על ידי מדענים במעבדות. אך החיזוי אשר כרוך במעורבות רגשית היה משעמם עבור החוזים והמבחנים לא עמדו בציפיות.
ראיית הנסתר קשורה לעין השלישית, לרצועת ההילה הרוחנית האמצעית, ולחושים שמעבר לרמה הפיזית המוחשית. במרכז היכולת נמצאת האינטואיציה.
חוזים קולטים את המציאות באמצעות העין השלישית, ועוברות ממציאות אחת לשניה. גם הדמיון המודרך מתקשר אליה ואל מקלעת השמש. ושתי הצקרות מחוברות לרצון. התמונות נוצרות בגוף המנטלי הנמוך אך החזיונות נוצרים בעין השלישית. הידיעה הגבוהה והרצון הגבוה נובעים מרמה זו. שנמצאת מעבר למציאות הליניארית וכוללת כל מה שאפשרי. זהו חלון הנשמה וניתן לקלוט באמצעותו תמונות ולשדרן לאחרים ולעולם.
מרכז העין השלישית קר ובעל יכולת ניתוח, אינטלקט צרוף אך כשהוא משתף פעולה עם מרכז הלב הוא מאוזן.
היכולת לראות את המציאות וליצור אותה נובעת ממרכז הלב, מהאינטואיציה ומראיית הנסתר. אלה מיומנויות קליטה על חושית הנעשית דרך העין השלישית. בין מיומנויות העין השלישית גם היכולת הטלפתית לשדר מסרים.
גם ראיית הילות וצקרות והעלאת תמונות בדמיון מקורן בעין השלישית.
ההילינג משלב בין הידיעה של העין השלישית ובין מרכז החמלה של הלב.
קיימת גרסה שעין שלישית חסומה גורמת כאבי ראש. למעשה אבי הראש הם הדיכוי של הידיעה וחוסר השימוש בעין השלישית.
קיימים 3 סוגים של ידיעת הנסתר.
ראיית נסתר פשוטה.
ראיית נסתר בחלל
ראיית נסתר בזמן.
ראיית נסתר פשוטה היא היכולת לראות רוחות וישויות, לראות את זרימת האנרגיה ואת ההילה והצקרות. כשעושים שימוש מלא בראיית הנסתר עצמים אינם מהווים מכשול. אפשר לדעת מה בתוך קופסא ומה נמצא מעבר לקיר.
זוהי האפשרות לחדור דרך חומר או דרך מציאות מוחשית. האפשרות לידיעה
עובד על האנרגיה שממלאת את המרווחים שבין האטומים ואינה נתפסת על ידי החושים אלה באופן על חושי. המעבר לגלי אלפא מאפשר לעבור למימד הרביעי והמיומנות משתכללת עם התרגול.
כל היכולת לקבלת מידע על ידי שימוש באמצעים כמו פסיכומטריה, השלכת אבנים, צדפים, קלפים היא ראיית הנסתר פשוטה. גם ילדים שרואים פיות ומלאכים או ישויות אחרות בטבע מנצלים יכולת זו. גם מקלעת השמש מעורבת בחיזוי העתיד. בראיית נסתר פשוטה אין גבולות של חלל וזמן.

ראיית נסתר בחלל היא היכולת לראות אירועים שמתרחשים במקום מרוחק ואינם ניתנים לקליטה על ידי החושים. אדם הרואה אירועים אלה בעת שהם מתרחשים רואה בדרך כלל תמונות. התנסות כזאת עשויה לכלול טלפתיה.
אך לא הקרנה אסטרלית. האדם הרואה אינו נמצא באותו מקום אסטרלית.
התמונות עולות באופן בלתי צפוי ומלוות ברגשות עזים.
התנסויות אלה עשויות להתרחש בזמן עירות או שינה, אך הן תמיד מלוות במעבר למציאות אחרת. התנסות כזאת יכולה להיות מלווה בטלפתיה ובשמיעה על חושית.
סוג זה של ראיית הנסתר יכול להופיע בחלומות, כמו בזמן עירות. בשני המקרים התודעה הרציונלית לא פועלת.
גם קשר חזק בין ילדים ואימהות או בין נאהבים מסייע לראיית הנסתר בחלל.
ראיית הנסתר בחלל יכולה להיות מכוונת למחצה, מכוונת לגמרי, או ספונטנית. התבוננות בכדור בדולח היא אחת הדוגמאות. אפשר להיכנס למצב של טראנס או מדיטציה ולבקש מידע וחזיונות. לפעמים חזיונות נשלחים על ידי מדריכים. בראיית הנסתר מכוונת בחלל נעשה שימוש במדיטציה, בצורות מחשבה, בטלפתיה או בחיזוי עתיד בכדור בדולח המשמש טלסקופ אסטרלי
כדי לראות מישהו או משהו מרוחק.
ראיית נסתר מכוונת מתרחשת במצב של גלי אלפא תוך שימוש בדמיון מודרך.

ראיית נסתר בזמן – כאשר רואים אירוע שלא התרחש עדיין או אירוע בעבר בלי להיות נוכחים בו. יכולת זו קיימת בדרגות שונות ומתבטאת לפעמים בתמונות בודדות שקשה לשייכן למקום מסוים, כשהאירוע מתרחש מאוחר יותר או כשנתקלים בתיאור העבר יודעים ומצליחים להבין מה ראינו. הבנה זו מאפשרת למשתמש בה להגדיל את יכולתו העל חושית.
יש אנשים המסוגלים לדעת את העתיד במדויק. אך העתיד אינו דבר סטטי וניתן לשנות אותו, ניתן לא ללכת למקום מסוים או לא לעשות פעולה מסוימת.
אנשים יוצרים את חייהם מרצונם החופשי ובכל אירוע יש אלמנט של בחירה.
הצצה אל העתיד יכולה להיות אזהרה, תמונה של אפשרות, אפשר שתתממש ואפשר שלא. יכולת זו מאפשרת לנו לא להיות במקום מסוים כשקורה אסון.
כאשר מתקשר או רואה מספר ומזהיר אדם או ממסד מפני אסון לא מייחסים לעניין חשיבות ומתעלמים מכך. למרות שאפשר למנוע אירועים במקרים מסוימים אם נוקטים בצעדים ומונעים אסון מאשימים את הרואה בכך שלא היה אסון והוא מתחזה. כאשר לא ניתן למנוע את האירוע הרואה לפעמים מתמלא ברגשות אשם. רואי הנסתר אינם יוצרים את העתיד הם רק חוזים אותו.
ראייה על חושית של אירועים עתידיים או כאלה שהתרחשו בעבר קשורה לרעיון הזמן הסימולטני שעל פיו כל הזמן הוא הווה. יש רק זמן אחד והוא ההווה. העתיד או העבר נמצאים בהווה ואף אחד מהם אינו קפוא, ניתן לשנות את אירועי העבר והעתיד באמצעות כוח הרצון ופעולה.
כאשר רואים אירוע מהעבר או העתיד רואים רק אפשרות אחת. על ידי שימוש ברצון החופשי ובזכות הבחירה אפשר להביא דברים לכלל מימוש, אפשר לשנות את התוצאה גם של אירוע מהעבר.
חיזוי העתיד מתקשר לא אחת לאסונות משום שהם מלווים ברגשות עזים והדבר מקנה לתופעה שם רע. קשה לצפות באסון לאומי.
ראייה לאחור טובה יותר מראייה לעתיד במצב ראייה לאחור אדם רואה אירוע שהתרחש זמן רב קודם בזכות החותם האסטרלי שכל אירוע מטביע. זהו הספר שכל ההתרחשויות מתועדות בו. החותם האסטרלי נצפה בצורה הטובה ביותר בכדור בדולח או באופו ספונטני. גם בחלומות. וגם העירות.

ראיית הנסתר היא מיומנות של הגוף הרוחני האמצעי, אף שרוב ההתנסויות העל חושיות בנן ספונטניות אפשר לפתח יכולת זו. כמו במיומנויות על חושיות אחרות. יש להתחיל במדיטציה ודמיון מודרך.

היכנסו למצב מדיטטיבי, ספרו לאחור, הרפו את הגוף ככל האפשר.
כשתחושו רגועים ביותר ספרו פעם נוספת לאחור ודמיינו טלסקופ אסטרלי שאורכו מאה מטרים מוביל אותם למקום שבו אתם רוצים להיות.
כוונו את הטלסקופ אל המקום או אל האדם שברצונכם לראות, בהווה, בעבר או בעתיד. התבוננו במראה ושימו לב לפרטים רבים ככל האפשר, ראו את המתי, האיפה, האיך, אחרי שתראו כל מה שרציתם חזרו להווה וצאו מהמצב המדיטטיבי. רשמו מה ראיתם.

דרך אחרת.
התחילו לספור לאחור היכנסו למצב של הרפיה מודעת. ספרו מעשר עד אחת.
דמיינו שאתם עומדים על מדרגות נעות שמובילות אתכם אל עמקי התודעה .
אחרי הספירה הראשונה לאחור בקשו מהעצמי הפנימי שלכם להציג בפניכם אירוע מהעבר בעל חשיבות עבורכם. חכו שהתמונות תופענה. שימו לב מאיזו תקופה מדובר ומה תגובתכם לזיכרון.
ספרו שוב לאחור ואמרו לעצמכם שאתם מתקדמים בזמן ודמיינו את עצמכם עולים על מדרגות נעות שנושאים אתכם לעתיד. חשוב לציין שרוצים להגיע אל אירועים עתידיים. כשתגיעו לספרה אחת אמרו לעצמכם בשקט שאתם בעתיד ובקשו מהעצמי הפנימי שיציג אירוע עתידי בעל חשיבות עבורכם. המתינו בסבלנות לתמונות שיעלו בעני רוחכם. חזרו לעתיד לאחר שהמראות מסתיימים. רשמו מה עלה.

תרגיל לביצוע יומיומי באותה שעה.
התמקדו, התחברו לקרקע וערכו רשימה של תחזיות.
רשמו כל דבר שעולה במוחכם, אל תתאמצו וכתבו מה הרגשתם כשכתבתם.
ב"רשימה של דברים שיתגשמו" רוב הדברים יהיו קשורים ליומיום.
מי יתקשר אליכם, מה יקרה בעבודה, מה תאכלו, כל דבר שעולה.
רשמו הכל גם דברים מגוחכים שעולים… כתבו את התאריך והשעה בראש כל רשימה והשאירו מקום לציון הדברים שהתממשו.
פעם בשבוע עברו על הרשימה וסמנו מה התגשם .

תרגיל נוסף
בכל פעם שהטלפון מצלצל נסו לנחש מי מתקשר לפני הרמת השפורפרת. כתבו את השערתכם וציינו אם הצלחתם לנחש.
אפשר פשוט לחזות מי האדם הבא שיתקשר…
אם אתם עומדים לפגוש מישהו נסו לחזות אלו צבע בגדים ילבש.
כתבו את כל התחזיות ואת ההצלחות סמנו.

אם מנסים לחזות בקלפים רגילים הרי מתוך 52 קלפים ההסתברות הרגילה היא עשרה ניחושים מתוך חמישים. אם מצליחים לנחש יותר הרי קיימת קליטה על חושית מפותחת.
תגובות הגולשים (3)
.1
הקרנה אסטרלית זוהי חוויה שבה האדם רואה עצמו מנותק מגופו הפיזי. זוהי חוויה שאנו עוברים כל לילה כאשר אנו ישנים, אך אנו פשוט לא מודעים לזה. מניסיון החוויה תחילה מפחידה אבל לאחר שמבינים ומאמינים ששום דבר לא יקרה לנו אפשר לבצע דברים אדירים ממליץ ללמד עוד על הנושא מכאן http://astraljourneys.co.il
אורח 28.10.14
.2
א
אורח 10.8.17
.3
הכל פה נכון רק חסר דבר מקדים שבלעדיו זה לא עובד על האדם להיות ברמה שבכל רגע נתון האדם חייב להיות במודעות של הבנת המציאות שלא נתפסת כעולם החומר ומהות הזמן שקיים רק בראש האדם ולכן אדם שלא מחזיק בהבנה וראייה כזאת 24 7 לא יראה את העתיד לעולם כי הוא שבוי בממד הזמן ולא יכול אפילו לחשוב שיש ביכולתו לצאת מהזמן
אורח 10.8.17
עוד בכתבות...