micon רונה מזור
שלח הודעה שלח הודעה
תמונת המטפל
צפה בתמונות נוספות(1)
דירוג נוכחי:
0.0
דרג את המטפל:

ה"אני מאמינה" שלי

בכל טיפול, אני שואפת לשנות את התפיסה שלך לגבי עצמך,

את זה נוכל להשיג על ידי הקשבה עמוקה לעוצמות, ליכולות ולכוח הפנימי שלך.

לאחר שאקשיב ואשקף לך את העובדה שהנך אדם ייחודי, מלא משאבים, חוזקות ושלם, אז נוכל לצאת ביחד למסע האימוני,

הרחק מאזור הנוחות, כדי למצוא שוב את האני האמיתי שלך.
קינסיולוגיה


מה שבפנים הוא מה שבחוץ ולהפךאני רואה עין בעין את הקשר בין המעטה החיצוני לנפש. אני יודעת שכשאנשים מגיעים אליי בגלל כאב כלשהו בגוף שהרי זהו הסימפטום הפיזי למה שמתחולל בחייהם.כשכואב בגוף, כואב בפנים... ולהיפך.הכוונה היא לטפל במקור, במניע, בגורם.

לכן הרעיון שלי הוא להרגיע את הכאב העכשווי ואז להיכנס ולבחון מה גורם לזה:

דפוס התנהגות, ביטוי, הערכה עצמית, פחד, חרדה, סיטואציה טראומטית ועוד..אני אזהה את השורש והמקור על ידי בדיקת שריר המתחברת אל תת המודע, עוקפת את הרציונל ומערכת האמונות וכך, מקבלת תשובה נקייה מה"בפנוכו" שלך, מהאני הנקי שלך.מתוך אמונה, שהאדם הוא האחראי הבלעדי על חייו, אני מלמדת אותו להיות קשוב לקורה לו ובתוכו, וכך, לקחת אחריות על עצמו.האדם הוא היחיד שיכול לשנות את חייו על ידי שינוי גישתו לחיים.

עוד על קינסיולוגיה
ליווי אישי הוא ליווי תהליכי מתמשך שבו אני דואגת לתת מענה לצרכים השונים שלך

במהלך היומיום ובכל תחומי החיים בהם יש צורך בשינוי, בשיפור או בתמיכה.זהו תהליך ארוך תווך בו אנו מטפלים בכל הקשיים וההתמודדויות שלך. בו אני מלווה אותך ומקנה לך כלים להתמודד, מעצימה ועוזרת לך למצוא את החוזקות הטמונים בך.הקשיים משתנים מפעם לפעם, צרכים משתנים, אך אני כאן, איתך יד ביד לאורך על הדרך.אם בשיחת חיזוק או בטיפול נקודתי לצורך העצמה או שחרור חסמים, אני פה בשבילך.

מלווה בקליניקה , במקום העבודה שלך, בפגישה חשובה, בארוע מרגש, היכן שיש לך צורך בעזרתי.
ליווי אישי
"מגע נותן לנו חום נחמה אישור אהבה ביטחון כוח תחושת חיבור ושייכות המגע מחזק התפתחות קוגניטיבית ורגשית"לרוב, אני מתייחסת לטיפולי מגע כאמצעי ולא כמטרת הטיפוללאחר שנפגש, נשוחח ונברר מה מפריע, מהן הבעיות ומה הכי קשה לך.

אני אזהה את השורש והמקור על ידי בדיקת שריר המתחברת אל תת המודע, עוקפת את הרציונל ומערכת האמונות וכך, מקבלת תשובה נקייה מה"בפנוכו" שלך, מהאני הנקי שלך.

כי הגוף זוכר הכל ושומר בזיכרון התאי ובמוח האחורי את הכל. תקשור עם הגוף והקשבה נכונה, יכולים לספק לנו את כל התשובות.לאחר שנבין את מקור הבעיה, נחליט על הדרך בה נטפל.

באמתחתי, כלים רבים, ידע והתמחויות מגוונות בסוגי העיסוי השונים.

אם זה עיסוי, רפלקסולוגיה, סו-ג'וק, רייקי, קנזיו טייפ, אקסס בארס ועוד...

תמיד אשאף לטיפול משולב והתאמת אלמנטים שונים מסוגי טיפול שונים לצרכים הספציפיים שלך.כל אדם מקבל את מה את השילוב הנכון לו. הטיפול מורכב לפי הצורך, הרצון, והיכולת שלך לקבל

על מנת להגיע למיקסום הנאה, רוגע, שחרור ואיזון.


טיפולי מגע

סוגי הטיפולים
פסיכולוגיה חיובית מתמקדת בדרכים לשיפור איכות החיים והתפקוד האישי האופטימלי, על מנת להביא לשינוי אישי וחברתי.הפסיכולוגיה המסורתית מתמקדת, בדרך כלל, בקשיים החברתיים והרגשיים של בני האדם ומבקשת להקל את התסמינים (הסימפטומים) הפסיכולוגיים והסבל שלהם.

הפסיכולוגיה החיובית מרחיקה לכת אל מעבר להקלה בסימפטומים על ידי קידום המימוש עצמי, חיזוק האושר האישי, הגברת הסיפוק והדגשת תחושת המשמעות בחיי היומיום.היא מבוססת על האמונה שאנשים מטבעם שואפים לחיות חיים בעלי משמעות והגשמה עצמית, לטפח את הטוב ביותר שבתוך עצמם ולהגביר את החוויות שלהם באהבה, בעבודה ובמשחקים


פסיכולוגיה חיובית

עוד על פסיכולוגיה חיובית

כנסו לאתר שלי
0506822757
הוד השרון אפרים קציר
לדף הפייסבוק שלי
ההתמחויות שלי
גישור
פרחי באך
קניסיולוגיה
גוף נשמה
איזון גוף ונפש
אימון המוח

רונה מזור מטפלת רב תחומית

רונה מזור מטפלת רב תחומית


מאת:
פורסם ב:

פרחי באך לאיזון ותמיכהמי את רונה ? מה קורה אצלך בחדר ?
מעל 15 שנים אני זוכה להכיר לטפל וללוות את עצמי אנשים וילדים

מגיעים אליי בדרך כלל מפה לאוזן,

בהמלצה של חבר, משפחה, מטופל, או מכר רחוק.מישהו שחושב שכדאי לך ללכת לרונה, ככה הם אומרים.אני מצידי, תמיד שמחה לפתוח את הדלת ולקבל את הנשמה שבוחרת להתחבר ללב שלה בעזרתי.

החדר חמים בחורף וקריר עם אוירה חמה בקיץ, מים על השולחן, משום שמים זה הדלק שלנו בעיני ובכדי לנוע ולהניע או להנמיך מעט את להבות האש,צריך מים, השמפניה של הטבע. מים זה זרימה, אנחנו ברובנו מים.מתחילים בשיחת הכרות כללית ואז אט אט נכנסים עמוק יותר לפרטי פרטים.

מדייקים, מפנים רעשים, מקשיבים לדרך המבקשת את השינוי.הכל נפתח ונתון לצורך שצף ועולה, התהליך נרקם תוך כדי, בהתאם לקצב האישי של המטופל/ת.כל סוגי השיחות, יש מקום לכל המילים ולכל מצבי הרוח, אני מקשיבה כל הזמן למילים ובין המילים, ומתוך כך מדייקת את הצורך בין אם הוא מילולי או פיזי.היכולת שלי, המתנה שלי היא סנסורים רגישים שהתחדדו עד מאוד, היכולת שלי לראות את התמונה הגדולה ואת פרטי הפרטים באותו הזמן.הניסיון האישי שלי עשיר עתיר חוויות חיים מורכבות, מאתגרות ומפתחות,מה שמאפשר לי לשבת מול כל אדם, בכל גיל, בכל מצב בכל משבר בכל קושי ולהבין אותו מבפנים.
תגובות הגולשים (0)
עוד בכתבות...