micon אלנה דיסקין
שלח הודעה שלח הודעה
תמונת המטפל
אין תמונות משתמש
דירוג נוכחי:
0.0
דרג את המטפל:

0545953581
תל אביב-יפו תל אביב
ההתמחויות שלי
ארומותרפיה
חשיבה חיובית
תמציות צמחים
גוף נשמה
דמיון מודרך
הילינג
מדיטציה
coaching

הסדנאות שפרסמתי
נוסחת האושר. אלכימית הצליל. התעוררות לחיים האותנטיים והאקסטטיים דרך הקול.

נוסחת האושר. אלכימית הצליל. התעוררות לחיים האותנטיים והאקסטטיים דרך הקול.


מאת:
פורסם ב:

קורס של 3 ימים עם סונדרי מאפשר לפתח ולהתחבר לקול האותנטי של הנשמה, ללמוד להביא את יופיו מתוך ההרמוניה הטבעית בחגיגת החיים.

במשך הסמינר נפנה לעצמנו, נקשיב לאמת שלנו, נחקור את הפוטנציאל היצירתי שלנו כדי לקבל ולאזן את היבטים השונים של האישיותינו. נעז לבטא את עצמנו בביטחון ועליזות דרך הקול שלנו (ולא רק) בהרמוניה עם השירה האחידה של היקום.

- אקטיבציות הקול, התעוררות הקול הטבעי
- אלכימיה של הסאונד
- סאונד טנטרה
- ווקל יוגה
- אלתור ווקלי טבעי וחופשי
- תרגילי נשימה ווקל
- מעגלי שירה
- תרגילים דינמיים וריקוד
- יסודות הטיפול באמצעות הצליל (ריפוי דרך הצליל)

הסמינר הינו עבורכם אם אתם מרגישים שהגיע הזמן:

- למצוא ולפתח את הקול של הנשמה שלכם, של האמת שלכם, הקול האותנטי ולהרגיש ביטחון הביטוי שלו
- לשחרר בלוקים ומגבילים אנרגטיים
- לעורר את רגישות ואקסטטיות שלכם
- להיפתח לזרם השפע
- לרפא ולשחרר פחדים
- לקבל ריפוי עבור טראומות עמוקות
- לפתוח את הלב עבור אהבה אינסופית
- לחיות מתוך שלמות וביטחון הביטוי העצמי
- להיפתח להשארה ויצירתיות
- לקבל אקטיבציות עבור בניית התמהיל האנרגטי שלכם בהתאם לחוקי הרמוניה של גאומטריה המקודשת
- לחיות בהרמוניה עם היעוד של הנשמה בשמחה ובאושר וגם להיות ערוץ נקי לשידור הקודים של האדמה ותדרי האור של החלל למציאות שלנו.

צליל - מכשיר של המוח היצירתי של אנרגיה האלוהית שיוצרת , משנה או הורס עולמות. ידע מקודש לגבי הצליל מתעורר כרגע בעולם. יכולת לבטא את עצמנו במודעות הינו מפתח לאושר והרמוניה ודרך לחיים מתוך אקסטזה של שמחה ואהבה. רטט של הצליל יכול לצור מציאות, להרוס כל מה אינו משרת אותנו יותר ולשחזר הרמוניה. דרך תרגילי הצליל מסוימים אפשרי עבורנו לצור מבנה אנרגטי בהרמוניה עם היקום, לצור חיבור במרכז הלב הפתוח שלנו בין הנפש והגוף, תדרי האור של החלל והאדמה, האהוב והאהובה. צליל, הנחשף דרך היופי של המוזיקה, מטהר את הנפש ומביא שלום ללב, נותן תחושת החופש האמיתי ומסייע להתגבר על גבולות של ממדים שונים כדי שנוכל להרגיש מחוברים לאנרגיה האלוהית ולהתמוסס באושר העילאי באוקיינוס האחדות, המחוברים ליופי ואהבה.

סונדרי - "קול של האהבה" , זמרת ומוזיקאית , מאסטרית של ריפוי באמצעות הקול , אמנית, טנטריקית, מתקשרת ומרפא. היא נוסעת ברחבי העולם עם הקונצרטיים וטקסים של יצירת הריפוי והרמוניה באמצעות הקול. היא משתמשת בתדרים מקודשים של קולה וכלי נגינה שונים, כמו כן: קעירות קריסטלים טיבטיים, תופים, גוברת, גיטרה וכוי. היא מחברת בין המסורות העתיקות של אבותינו ובין הקול של העידן החדש, בין האנרגיה של כדור הארץ ותדרי האור של החלל. מוזיקה שלה - אלכימיה קולית, אשר פותחת את הלב ומאפשרת להגיע לבהירות המחשבה, להפעיל את קודים שקיימים בתוך זיכרון העתיק של כל אחד לגבי האהבה והדרך לחיות את הפוטנציאל שלנו כאן בדרך האושר. השירים שלה מעוררים חיבור של הנשמה שלנו עם אמה האדמה ואור האינסופי.
כמו כן, סונדרי מנחה טקסי אלכימיה במקומות של הכוח שונים באחדות ויצירה משותפת עם שאמנים ומרפאים של מסורות שונות. היא מנחה סמינרים, תהליכי ריפוי אישיים, סדנאות המסייעות לחיות מתוך שמחת החיים, אהבה והרמוניה עם עצמנו ועם המרחב שסביבנו דרך בהירות וביטוי חופשי של הפוטנציאל היצירתי.

הרשמה וכל השאלות בטל 0545953581 לאלנה או בהודעה בפרטייום: יום שישי
שעה: 18:00
מספר מפגשים: 3
מחיר: ₪ 1,400.00
מיקום: תל אביב-יפו תל אביב
תגובות הגולשים (0)
עוד בסדנאות...