נושא: עיסוי במודיעין
היי אני רוצה להמליץ על עיסוי במודיעין מפנק במיוחד.
אחד ה ההיתרונות הכי בולטים שיש בעיסוי שוודי במודיעין, הוא הרוגע שהוא מעניק. מה היה קורה אם היה לכם קצת יותר רוגע במהלך היום או השבוע ? החיים היו נראים אחרת. כמובן שאנו עושים טיפול בשביל הכיף כי אנחנו באמת כאן כדי שאתם תחוו את החוויה הכי טובה שלכם בעיר מודיעין. הטיפול שלנו הוא חוויה שלא שוכחים ואפשר ממש להסתכל על זה ככה ולא רק בפן הטיפולי.

התקשרו עכשיו https://www.youtube.com/watch?v=fRI5xHHeZQ4&t=1s

אין כמו לפתוח את הבוקר במסאז במודיעין. מה שאתם צריכים בשביל להרגיש שהכל מאחור ואפשר לשים את הצרות בצד, רובנו חיים בתחושת לחץ כל היום. אנחנו חיים אחרי הכסף, אחרי התואר , אחרי הילדים.

מסאג נע בין 45 ל 60 דקות ואף לעיתים שעה וחצי. כמובן שזה תלוי במכון ובמעסה. צריך לקחת בחשבון את מטרת העיסוי. אם אנחנו מדברים על משהו כולל בכל הגוף גם עם אזורים קטנים כמו כפות רגלים או ידיים אז הרבה זמן זה מומלץ. יש אנשים שלוקחים את המסאג כאורח חיים ועושים טיפולים באופן עקבי.

אנחנו עובדים קשה בשביל להוציא את הלקוחות שלנו מרוצים. העבודה הקשה מתבטאת גם מבחינה פיזית וגם מבחינה מנטלית של הצוות שלנו. קשה לעשות עיסוי שוודי במודיעין ל 5 לקוחות ברצף אחד אחרי השני. כל לקוח הוא עולם ומלוא ולמטפל צריך לקחת זמן עד שהוא מתרגל לשפת הגוף של המטופל.
כדי לא להרגיש חוסר נינוחות בזמן הטיפול מומלץ לא לתאם לוז מורכב אחרי העיסוי במודיעין. לזו מורכב אומר פגישות חשובות, יום הורים, חלוקת תעודות, יום בבית הדין וכו.

חשוב לציין בעיות רפואיות במידה ויש כאלה. כמו לדוגמא: רגישות לחומרים מסויימים, פציעות עבר, שברים או חבלות ודלקות כלשהם. בעיות כאלה יכולות להיות מאוד בעיתיות לנו כאשר בגלל שאנו משתמשים במגע, לעיתים עמוק ובשמנים לעור. אפשר לעשות עיסוי בכל אזור בגוף, אבל יש מקומות רגישים יותר לאנשים ולכם אולי לא נרצה לגעת בהם כמו

מי מה מורכב עיסוי? הטיפול מבוצע באמצעות מגע פיזי בין המטפל למטופל, יש מסאזים במודיעין הדורשים מגע עמוק בשילוב של טכניקות ספציפיות יותר. כמו לדוגמא עיסוי תאלינדי, שבדרך כלל יותר אגרסיבי. חמם טורקי גם דוגמא טובה לזה. כדי להיות בטוחים שהעבודה מתבצעת בצורה בטוחה אנו לוקחים את המטפלים הטובים ביותר אלינו.

יש אזור בו אנחנו נרצה להתמקד בטיפול. לאחר שנעשה עבודה טובה על האזור הזה נעבור למקום הבא. איך נדע אם ביצענו את העבודה באותו אזור ? פשוט. נרגיש אם השריר רפוי או לא. המטופל עצמו הוא גם פידבק חשוב לנו, לעיתים אנו נשאל אותו שאלות כמו – איך אתה מרגיש עם זה ? או האם זה כואב לך ? וכד' כדי שנדע איך להתאים את עצמנו אליו.

אנחנו אוהבים להשתמש במוזיקה של מפלים, לדוגמא אנו רוצים להוריד את הלחץ ולשקוע בתוך טיפול העיסוי במודיעין. זה המרכיב זה הוא בין החשובים כדי לקבל תוצאות טובות. בדיוק כמו שאנחנו מאמינים שצריך להיות בעיסוי שוודי במודיעין.
הגב
מנהל הפורום
דבר המנהל
20
ישנם 6 משתמשים מחוברים
רשומים 0 אנונימיים 6