micon
שלח הודעה שלח הודעה
תמונת המטפל
צפה בתמונות נוספות(2)
דירוג נוכחי:
2.0
דרג את המטפל:
מכללת רידמן לרפואה משלימה היא אחת המכללות המובילות בישראל בתחומה. המכללה מציעה מגוון רחב של לימודים וקורסים להכשרת מטפלים. הרפואה המשלימה הולכת ותופסת תאוצה בקרב הציבור וכך גם התלמידים המחפשים קורסים מעניינים ומקצועיים.

לימודי רפואה משלימה במכללת רידמן פועלים ב-7 בתי ספר, המחולקים למסלולי לימוד שונים. כל מסלול לימוד מתעמק בתחום מסויים וכולל מגמות התמחות ספציפיות ומגוון קורסי העשרה.

תלמידים המעוניינים בקריירה בתחום כמטפלים, כדאי שיקחו את המסלול שבחרו בשלמותו. לתלמידים המתעניינים בתחום או רוצים לרכוש ידע בנושא ספציפי, כדאי להתחיל בקורס או במגמת התמחות ספציפית אחת.

מכללת רידמן היא מכללה חמה ותומכת ובתום הלימודים מסייעת לבוגריה להשמה בתחום.

כנסו לאתר שלי
03-7453000
תל אביב-יפו חיים לבנון 26, פינת ג'ורג' וייז 2
ההתמחויות שלי
יוגה
הילינג
צמחי מרפא
נטורופתיה
ריפוי בעיסוק

קורס עיסוי אינטגרטיבי מכללת רידמן

קורס עיסוי אינטגרטיבי מכללת רידמן


מאת:
פורסם ב:
בית הספר לתרפיות במגע של מכללת רידמן מקיים תוכניות לימודים מגוונות במטרה להכשיר אנשי מקצוע בתחומי המגע השונים ברמה הגבוהה והעמוקה ביותר. האמונה המלווה את מורי בית הספר היא כי המגע הינו צורך בסיסי של כל אדם, לא פחות מאוויר לנשימה, מזון או מים. לימודי רפואה משלימה בבית הספר כוללות מגוון של נושאי לימוד ומשלבות בין טכניקות מהמערב והמזרח עם ידע תיאורטי ומעשי.

בית הספר עומד בדרישות וסטנדרטים הבינלאומיים וכולל צוות הוראה מהשורה הראשונה בארץ. במסגרת בית הספר ניתן ללמוד במגמות הלימוד הבאות: עיסוי, רפלקסולוגיה, מטפל רב תחומי, וזן שיאצו. בנוסף, בית הספר מציע מגוון של סדנאות וקורסי העשרה לציבור הרחב לדוגמא: עיסוי נשים בהיריון, ארומתרפיה ועוד.

מגמת עיסוי אינטגרטיבי

מגמת העיסוי האינטגרטיבי במכללת רידמן נועדה להקנות למשתתפים ידע מעמיק ונרחב בכל הטכניקות הטיפוליות הנדרשות לבניית סגנון טיפולי אישי תוך שימוש במיומנויות וטכניקות ברמה הגבוהה ביותר. תוכנית הלימודים מאפשרת לכל סטודנט להפוך לתרפיסט מומחה תוך הכרה של מספר טכניקות טיפוליות בעיסוי.

במהלך הלימודים המשתתפים רוכשים ידע בשיטות לנשימה נכונה ובריאה, יציבה נכונה ועוד מגוון של כלים טיפוליים המכשירים את המשתתפים להפוך למטפלים הוליסטיים. הלימודים מתאימים גם למתחילים חסרי כל רקע קודם בתחום, וגם לבעלי ניסיון בתחום המעוניינים להעמיק את ידיעותיהם ולרכוש ידע והכשרה מקיפה.

הסטודנטים לומדים שיטות וטכניקות שבהם יוכלו להשתמש במדינות רבות ברחבי העולם. בוגרי שנה ג' של הלימודים יוכלו לבצע התמחות מעשית בקבוצות ספורט או בבתי חולים. בשנת 2009 המגמה החלה לשתף פעולה עם בית החולים וולפסון, כאשר לסטודנטים נתנה האפרות להתמחות בעיסוי במסגרת בית החולים. סטודנטים שמעוניינים להשתתף בתוכנית ייחודית זו צריכים לעסוק מבחני קבלה ולהשתלב בהתמחות במחלקות שונות בבית החולים כגון: מחלקת אירוע מוח, מחלקת תנועה ותרשת נפוצה ועוד. הסטודנטים שמשתתפים בתוכנית זוכים ללווי והנחייה של מנהלי מחלקות וטובי הרופאים בארץ.

משך הלימודים ותעודות

תוכנית הלימודים בעיסוי אינטגרטיבי הינה תוכנית לימודים תלת שנתית. לבוגרים תוענק תעודת דיפלומה בינלאומית של המכללה בשיתוף עם המכללה הבינלאומית לרפואה משלימה בסאן דיאגו, קליפורניה ה- IPSB, אשר מאושרת על ידי איגוד תרפיית העיסוי האמריקאי (A.M.T.A). בכל שנה תוענק תעודה בתחום אחר:
שנה א: עיסוי אינטגרטיבי מוסמך + עיסוי שבדי הוליסטי
שנה ב: עיסוי רקמות עמוק + עיסוי רפואי + עיסוי אינטגרטיבי בכיר
שנה ג: עיסוי אינטגרטיבי מומחה + אבחון בעיות אורטופדיות

נושאי לימוד
תוכנית הלימודים כוללת הכשרה במספר תחומים מעולם תרפיות המגע כגון:

עיסוי שבדי הוליסטי
עיסוי משולב רפואי
עיסוי רקמות עמוק
ספורט תרפיה
אבחון וטיפול בבעיות אורתופדיות

אפשרויות תעסוקה

בוגרי בית הספר לתרפיות המגע של מכללת רידמן הם המבוקשים ביותר בשוק העבודה בתחום. הבוגרים יכולים להשתלב בעבודה בבתי חולים, קופות חולים, קליניקות ציבוריות ופרטיות, באתרי ספא ואף לפתוח קליניקה עצמאית. הבוגרים יכולים להיעזר ב"רידמן קריירה" מחלקת ההשמה הייחודית של המכללה המציע לבוגרים אפשרויות תעסוקה ומשרות מיד עם סיום לימודיהם.יום: שבת
שעה: 01:00
מיקום: תל אביב-יפו חיים לבנון 26, פינת ג'ורג' וייז 2
תגובות הגולשים (0)
עוד בקורסים...